Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Sówki

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka rolna uzbrojona Sówki

Sówki,warmińsko-mazurskie

255 000 zł8 100 m² 31,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta Na sprzedaż 3/4 udziałów w nieruchomości zabudowanej, położonej na działce o powierzchni 0,81 ha. Na terenie znajduje się dom mieszkalny oraz budynek gospodarczy oba obiekty wymagają.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Spacerowa

Lidzbark Warmiński(Sówki + 33 km)

519 000 zł93,96 m² 5 523,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Nowy etap 9 budynków Segment mieszkalny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 93,96 mkw w standardzie deweloperskim. Powierzchnia użytkowa 67,54 mkw. Powierzchnia ogrodu: 110 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Henrykowo

Henrykowo(Sówki + 21 km)

499 000 zł79 000 m² 6,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ziemia i siedlisko w Henrykowie w północnej części województwa warmińsko mazurskiego w powiecie lidzbarskim w gminie Orneta. Nieruchomość znajduje się na kolonii.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Królewiecka

Pieniężno(Sówki + 16 km)

900 000 zł314,45 m² 2 862,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż: wyjątkowa nieruchomość biurowo-gospodarcza w sercu Pieniężna! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, która może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Lipowina

Lipowina(Sówki + 18 km)

129 000 zł44,60 m² 2 892,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe, jednostronne mieszkanie o powierzchni 44,6m2 w Lipowinie koło Braniewa, do remontu. Pomieszczenia - salon - sypialnia - oddzielna kuchnia - łazienka z wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Sienkiewicza

Pieniężno(Sówki + 16 km)

2 337 zł3 116 m² 0,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Plac ładunkowy (pow. 3116 m2) położony w Pieniężnie przy ul. Sienkiewicza o nawierzchni asfaltowej. Stan techniczny określa się jako dobry. Informacje na temat nieruchomości można uzyskać.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł216 m² 1 662 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferta: kingdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż duży lokal usługowy w miejscowości Pieniężno, z możliwością prowadzenia różnorodnej działalności gospodarczej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Lipowina

Lipowina(Sówki + 18 km)

150 000 zł44,06 m² 3 404,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż. Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie, położone w miejscowości Lipowina, powiat braniewski, w sercu osiedla bloków mieszkalnych w Lipowinie. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Górowo Iławeckie(Sówki + 17 km)

1 099 000 zł296,81 m² 3 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 121 m²

Biuro Idea Nieruchomości prezentuje imponujący parterowy dom wolnostojący położony na osiedlu domów jednorodzinnych w Górowie Iławeckim, powiat Bartoszycki. Górowo Iławeckie to urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Żelazna Góra

Żelazna Góra(Sówki + 15 km)

530 000 zł107 340 m² 4,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna W jarocinie, gmina braniewo R III b , R IV a , R VI b , Ł V ,ps III , psiv , N, w/r iva cena 530 000 zł powierzchnia 10,734 ha cena za M2 49,38 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Sówki

Sówki,warmińsko-mazurskie

200 000 zł113 400 m² 1,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunty dobrej klasy nadające się pod każdą działalność rolniczą.Okolica spokojna i cicha.Jedna linia brzegowa działki przylega do drogi asfaltowej,dobry dostęp i dojazd.Cena do negocjacji.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij